Chodíte rádi na procházky či výlety a po 10 ti minutách slyšíte:

"UŽ NEMŮŽU. KDY TAM BUDEM? JAK JE TO DALEKO?"

Zodpovíte zodpovědně otázky a máte na 10 min. klid a stejná sprcha se objeví znovu a znovu a stále dokola? 

Jako záchrana přichází na řadu náš HERNÍČKÁŘ NA CESTY. Zalovte v baťohu, kabelce a jste zachráněni.

Uvnitř taštičky vylovíte zábavu v podobě seznamu více jak 30ti her, které můžete vybrat náhodně, ukázat prstem, vylosovat či jen říkat čísla.

Další záchranou je obsah taštičky, kde naleznete důležité vybavení na hraní venku jako křída, fáborky, figurky.

Součástí jsou i nezbytné základní potřeby, které mohou vaši cestu doslovat zachránit - baterka, reflexní přívěšek, pytlíčky, kapesníčky, pinzeta na klíšťata, nožík s nůžkami, papírky na vzkazy a další.

 

Každá taštička bude obsahovat i jedno překvapeníčko vhodné pro umístění do kešek.

Všechny taštičky prošly našima rukama. Každá součástka byla zabalena individuálně.

Základní sada obsahuje drobnosti, které využijete na cestě či na výletě. Jedná se o minimalistické zboží, aby se vám dobře nosilo, nebylo těžké, bylo omyvatelné a něco vydrželo i v nepříznivých meteorologických podmínkách. Zároveň, u kterého zboží šlo jsme hledali co nejpřívětivější podobu pro naši přírodu. Z důvodu praktičnosti ale i tak byly použity plastové výrobky, které v náročných podmínkách opravdu velmi vydrží a přitom je lehké. Pro ekology a fajnšmekry budeme také nabízet speciální sadu, tak pokud je to pro vás hodně stěžejní záležitost, tak se taky budete mít na co těšit.

MÁTE NA VÝBĚR TAŠTIČKU KOUPENOU Z VELKOOBCHODU ČI SOFTSHELLOVOU TAŠTIČKU ŠITOU ŠVADLENOU ZA PŘÍPLATEK

HERNÍČKÁŘ NA CESTY - ZÁKLADNÍ SADA

PRVNÍ VERZE TAŠTIČEK JSOU TESTOVACÍ

CO TO ZNAMENÁ?

Stále testujeme a zkoušíme, které zboží bude nejlepší a nejvhodnější a tak prozatím bude každá taštička ORIGINÁL, protože tam najdete nepatrné odlišnosti.

Není to přeci bájo, mít něco originálního? To se nenajde každý den :-)

ZAVÁDĚCÍ A TESTOVACÍ CENA = 470, - Kč

 

Objednáním zboží si zboží zakoupíte, ale vlastně předobjednáváte. Vzhledem k tomu, že začínáme, tak potřebujeme vědět, zda vás Herníčkář zaujme a podle toho teprve objednáme zboží. Plánem je dodat vám Herníčkář nejpozději cca do 1 měsíce od objednávky. Budeme se snažit samozřejmě co nejdřív. A je velmi pravděpodobné, že se to zadaří, ale jsme maminky a končí školní rok a začínají dovolené. I tak vám chceme dopřát Herníčkář co nejdříve v tomto létě.

Další odesílání proběhne až v týdnu od 27.8. a pak už to půjde rychleji. :-)