Chodíte rádi na procházky či výlety a po 10 ti minutách slyšíte:

"UŽ NEMŮŽU. KDY TAM BUDEM? JAK JE TO DALEKO?"

 

Jako ZÁCHRANA přichází na řadu HERNÍČKÁŘ NA CESTY, kde najdete 3 typy záchrany.

Zalovíte v baťohu, kabelce a jste zachráněni.

Uvnitř HERNÍČKÁŘE vylovíte zábavu v podobě:

1) 30ti HER a AKTIVIT pro děti věku od 3 - 8 let

Hry a aktivity jsou rozděleny do několika kategorií jako sportovní, hledací, přírodovědecké, slovní, odpočinkové.

(Na tyto kategorie budou navazovat další sady Herníčkářů).

Hry nemají složitá pravidla a dají se přizpůsobit, jak pro ty nejmenší, tak pro větší děti či ideálně pro smíšeně věkovou skupinu.

Hry v základní sadě jsou základní a cílem je nastartovat hrací atmosféru na procházkách a to jednodušše jak pro rodiče, tak pro děti.

U hry je popsaná základní verze, ale většinou vedou k vlastní invenci dětí v rámci jejich fantazie. Neobsahují striktní pravidla. 

Hry můžete vybrat náhodně, ukázat prstem, vylosovat či jen říkat čísla.

2) Další velkou záchranou výletu je obsah taštičky, kde naleznete: 

Důležité vybavení na hraní venku jako křída, fáborky, figurky, kuličky, kolíček, pastelky, tužku, propisku a notýsek a provázek.

3) Výlet občas potřebuje i záchranu praktickou, kterou HERNÍČKÁŘ taky obsahuje v podobě:

Baterky, reflexního přívěsku, pytlíčků, kapesníčků, pinzety na klíšťata, nožík s nůžkami.

 

Všechny taštičky prošly našima rukama - mýma a rukama dcerek :-). Každá součástka byla zabalena individuálně.

Herníčkář na cesty je spíš určen rodičům než jako dárek pro děti. Rodiče mají tu moc určit, kdy si děti mají zábavu vymyslet samy a kdy už je čas vytáhnout zábavu z Herníčkáře. 

PRAKTICKÉ INFO O BALENÍ: Základní sada obsahuje drobnosti, které využijete na cestě či na výletě. Jedná se o minimalistické zboží, aby se vám dobře nosilo, nebylo těžké, bylo omyvatelné a něco vydrželo i v nepříznivých meteorologických podmínkách. Zároveň, u každého kousku jsem hledala variantu co nejpřívětivější pro naši přírodu a stále na tom budu pracovat. Bohužel ekologie zvedá výrazně cenu. Z důvodu praktičnosti ale i tak byly použity plastové výrobky, které v náročných podmínkách opravdu velmi vydrží a přitom jsou lehké. 

MÁTE NA VÝBĚR RŮZNÉ VARIANTY SOFTSHELLOVÝCH TAŠTIČEK UŠITÝCH ŠIKOVNOU MAMINKOU ŠVADLENKOU

A proč a jak HERNÍČKÁŘ vznikl? 

Když jsme začali chodit s první dcerkou na výlety, tak první zjištění dcery nebylo hurááá výlet, ale po pár minutách zahájení výletu jsme slyšeli: Kdy tam budem? Už nemůžu. ....  A tak jsme vymýšleli hry a začala jsem nosit takovou základní zábavnou i záchranou výbavičku na výlety v baťůžku a postupně se nám podařilo dosáhnout cíle, že nyní naše děti ťapou bez problémů. Již jsme dokonce zmákli i pár rekordů - jako, že ta nejmenší ve 4 letech ušlápla po vlastních nohou 20 km, ta větší taky. To byl trochu extrém. Ale takových 12 km je hračka. :-) 

Celou dobu mi v hlavě ležela myšlenka, proč naše zkušenosti nenabídnout i ostaním, protože tenkrát, když jsem googlila, tak nic podobného jsem neobjevila. Trvalo to pár let, ale Herníčkář je na světě a nyní je tu i pro vás. 

HERNÍČKÁŘ NA CESTY - ZÁKLADNÍ SADA

CENA = 555, - Kč s DPH

OBJEDNÁVEJTE NÍŽE

 

Objednáním zboží si zboží zakoupíte, ale vlastně předobjednáváte. Mám vždy cca 20 taštiček na skladě, ale někdy může nastat výpadek od dodavatele, i tak se budu snažit samozřejmě vám doručit Herníčkáře co nejdřív. A je velmi pravděpodobné, že se to zadaří, ale  jsem maminka, která podporuje pobyt venku a tedy offline a večery jsou krátké :-). A tak v obchodních podmínkách je lhůta do 1 měsíce. I tak vám chci dopřát Herníčkář co nejdříve.